Telewizyjne systemy dozorowe to zespół środków technicznych i programowych przeznaczonych do wykrywania, obserwacji, rejestrowania oraz sygnalizowania warunków wskazujących na istnienie niebezpieczeństwa powstania szkód
lub zagrożenia osób czy mienia.
Jesteśmy firmą, która kładzie nacisk na tworzenie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami zapewniając wyjątkowy poziom jakości usług
i zadowolenia Klienta. Niezależnie czy planujesz zabezpieczyć dom czy swoją firmę stawiamy na najlepszą jakość wykonanej usługi.
W ofercie posiadamy monitoring analogowy, monitoring IP jak również oparty
na cyfrowej technologii transmisji danych, monitoring HD-CVI lub AHD. Tak szeroka
i różnorodna oferta stanowi gwarancję zadowolenia naszych Klientów.

Systemy monitoringu składają się z:
Kamer
Serwerów rejestrujących
Serwerów zarządzających
Macierzy dyskowych
Stacji operatorów

Współczesne systemy monitoringu działają w oparciu o transmisję danych w sieci komputerowej z wykorzystaniem protokołu TCP/IP.

Multi-Instal zajmuje się między innymi wykonywaniem kompleksowych systemów monitoringu obiektów mieszkalnych i biurowych, a także sklepów oraz hal przemysłowych i magazynowych.
Projektowane przez nas systemy monitoringu wykonujemy w oparciu o materiały własne lub w oparciu o sprzęt dostarczony nam przez klienta.
Przed przystąpieniem do wykonywania prac montażowych przygotowujemy dokładny kosztorys, uwzględniający ilość zamontowanych kamer oraz jakość odbioru sygnału.
Skontaktuj się z nami a na pewno dobierzemy optymalne dla Ciebie rozwiązanie
z zakresu monitoringu.