Podstawowym zabezpieczeniem obiektów przed niepożądanymi intruzami i wtargnięciem z zewnątrz są Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN) zwane popularnie systemami alarmowymi. Doskonale rozumiejąc potrzebę ochrony Twojego mienia oferujemy urządzenia i systemy alarmowe najwyższej jakości.
Nasza firma oferuje montaż alarmów, które nie tylko będą informowały o włamaniu, ale również o wielu innych nieprawidłowościach występujących wewnątrz nieruchomości, a na życzenie klienta, także na całej posesji. Systemem alarmowym steruje centrala alarmowa, której zadaniem jest  odbieranie, interpretacja i reakcja na sygnały przesyłane przez urządzenia detekcyjne.
Poprawnie zaprojektowana instalacja alarmowa to właściwe rozmieszczenie czujników
i takie skonfigurowanie, aby skutecznie zabezpieczały newralgiczne punkty poprawiając bezpieczeństwo zarówno w Twoim domu jak i w firmie, alarmując o zagrożeniu wszystkich znajdujących się w obrębie budynku i okolicy, ale także SMSowo wcześniej wyznaczone osoby.
Warto wiedzieć, iż nowoczesny system SSWiN może być także wykorzystywany
do zarządzania automatyką budynku. Umożliwia więc między innymi działania takie jak załączanie oświetlenia lub sterowanie roletami.  Podział na strefy i grupy użytkowników ułatwia kontrolę nad systemem.

Zajmujemy się również serwisem gwarancyjnym oraz okresowymi przeglądami technicznymi podłączonych już systemów alarmowych.